Komentowana treść: Andrzejkowe wróżby
[#1] Re: Andrzejkowe wróżby
:) Uff... będzie dobrze!
[#2] Re: Andrzejkowe wróżby
Fajne..Czy komuś pokazał się w kartach Pegasos ?.Bo mi A4000,A1200,Cd32,AmigaOne oraz A500
[#3] Re: Andrzejkowe wróżby

@waldiamiga, post #2

ja miałem pega to chyba karta stanowczość była ;)
[#4] Re: Andrzejkowe wróżby

@Fazior, post #3

Ja tez mialem Pegaza
[#5] Re: Andrzejkowe wróżby
Oj, joj początek roku straszny, jednak potem coraz lepiej; wićc gdy pod koniec 2006 wygram w totka - ppa dostanie prezent. :)

[#6] Re: Andrzejkowe wróżby
Dzięki!



Uwielbiam wasze quziki. :] Bardzo sympatyczne. :]



Moje-boje:



9.3.1984



Rok - radość (a1200)

I - przywiązanie (aone)

II - radość (a1200)

III - bladzenie (cdtv)

IV - marzenie (walker)
[#7] Re: Andrzejkowe wróżby

@Kokos, post #6

Odkurzacz to ja na dzieńdobry dostałem :/ Czas na porządki?
[#8] Re: Andrzejkowe wróżby
CD32! Całe życie kryzys! No nie! Ja idę na piwo i o niczym więcej nie chcę słyszeć!

[#9] Re: Andrzejkowe wróżby
Fajna zabawa. :)



Mi wyszła Stanowczość na rok 2006 (Pegasos), a potem kolejno:

1."Błądzenie" (CDTV),

2."Marzenie" (Walker),

3."Kryzys" (CD32),

4."Radość" (A1200).



Nie wiem ja jakiej zasadzie odbywa się ta wróżba, więc chętnie bym poznał jakieś tajniki algorytmu, jeśli będzie można. :)

Czy liczba ami-kart jest taka sama jak tych w prawdziwym tarocie?



Wynik AmiWróżby trochę mnie zmieszał, ale to nic, bo dzisiaj i tak uczestniczę w imprezie, gdzie będzie prawdziwy tarot, to "sprawdzę" z ciekawości adekwatność tejże AmiWróżby, hihi... :)



[#10] Re: Andrzejkowe wróżby
Moja karta to marzenie (Walker), ale zato poszczególne kwartały roku jak ulał mogą pasować do tego co się może u mnie zdarzyć :)



Kwartał I: Radość (A1200)

Kończę studia, więc radość będzie wielka no a do tego:

"Twoje serce weselić się będzie, pokocha Cię dziewczyna piękna i dobra" - hehe, właśnie taką jedną bajeruję (nawet za 4 godziny idziemy razem na imprezę :) ) i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie, więc przepowiednia jak najbardziej :)



Kwartał II: Oszczędność (A600)

"Bieda Cię nie dosięgnie, a oszczędzać zaczniesz."

No tak, skończy się stypendium naukowe i zacznie się polowanie na pracę.



Kwartał III: Sukces (A500)

Czyżby jakaś dobra robota?



Kwartał IV: Doświadczenie (A3000)

"Uczyłeś się, pracowałeś i nic z tego nie miałeś. Ale los się odmienił i wszyscy z Twojego doświadczenia zechcą korzystać. Podwyżki Ci dawać będą."

No niemam nic przeciwko :)





Tak więc z niecierpliwością oczekuję spełnienia amiwróżby

A wszystkim Ami(g)owcom życzę równie pomyślnych i trafnych przepowiedni

;)
[#11] Re: Andrzejkowe wróżby

@MikeN, post #10

Magiczna karta kształtująca żywot Twój cały, ma imię Doświadczenie



Karta, która wpływ miała będzie na pierwszy kwartał nadchodzącego roku Twojego żywota, Radość zwie się



Drugim kwartałem roku 2006 będzie rządziła karta Przywiązanie zwie się.



O lipcu, sierpniu i wrześniu nadchodzącego roku, mówi karta Marzenie



Koniec 2006 roku będzie dla Ciebie taki, jaki przez kartę Kryzys został przepowiedziany



Za wrozbe sie nie dziekuje, tak wiec.. AmiWrozko odchodze bez podziekowan a skromna oplate zostawiam
[#12] Re: Andrzejkowe wróżby
U mnie karta życia to "Oszczędność" (A600) - "Pieniądze niczym liczykrupa liczyć będziesz, a duzo ich będzie" - hehe, póki co to jestem raczej rozrzutny :)



I kwartał 2006: "Doskonałość" (A4000) - "Jesteś mądry, piękny i bogaty." - czyżbym miał zdać za 1. razem ostatni egzamin w ostaniej sesji? :D



II kwartał 2006: "Radość" (A1200) - "Amigi w obórce paść się będą, dobytek Twój powiększą." - no, proszę... tutaj chyba odbiór dyplomu :)



III kwartał 2006: "Doświadczenie" (A3000) - "Uczyłeś się, pracowałeś i nic z tego nie miałeś. Ale los się odmienił i wszyscy z Twojego doświadczenia zechcą korzystać. Podwyżki Ci dawać będą. Łowcy głów wojnę o Ciebie rozpoczną. Co rano piękna dziewczyna śniadanie do łóżka przyniesie." - Nooooo, takie wakacje to ja rozumiem :D



IV kwartał 2006: "Błądzenie" (ACDTV) - "Zbłądzisz w swym działaniu, a Twoje dobre intencje przeciw Tobie się obrócą." - oh, shit... wiedziałem, że cały rok nie może być różowy. Czyżby jesienna deprecha?



A na koniec: GRATULUJĘ AUTOROWI! Pomysł przedni, a wykonanie bardzo fajne.
[#13] Re: Andrzejkowe wróżby
Stanowczosc

Stanowczosc

Doskonalosc

oszczednosc

kryzys

Przedni pomysl, zwlasza ze Andrzejem zwę się:D
[#14] Re: Andrzejkowe wróżby

@CJ Warlock, post #9

W tym Ami-Tarocie jest 12-cie kart. Miało być 13-cie, ale ta ostatnia była strasznie pechowa . Na szczęście życiowa 13-ka mogła wypaść tylko dla osób urodzonych po roku 2000. Tyle danych powinno wystarczyć, aby złamać algorytm

[#15] Re: Andrzejkowe wróżby

@Baron Althaar, post #12

Dzięki, ale całą czarną robotę wykonali "Anonimowi Amigowcy" z PPA Ja nie potrafię rysować, a te karty są naprawdę bajeranckie, ktoś przełożył też algorytm na gotowy program i ładnie podał. Dopiero przed chwilą mogłem zobaczyć, co mnie czeka w kwartałach 2006r. Ostatni to błądzenie - nie pozostanie mi nic innego jak zawiesić klawiaturę na kołku, bo na następne Andrzejki jakieś nieszczęście wywróżę.

[#16] Re: Andrzejkowe wróżby
Ja mialem:

1. Walker

2. AOne

3. A2000

4. A500

:P
[#17] Re: Andrzejkowe wróżby

@Arbuz, post #16

01 05 1991



1. Kryzys - CD32(nic dziwnego, fala kryzysu sie niedawno zwaliła :))

2. Doskonałość - A4000 - hmm, ciekawe.

3. Przywiązanie - AONE - przywiązanie do ami to może mam ale aone nie kupie, chyba że bedzie po 500 zł sztuka :)

4. Doświadczenie - A3000 - to chyba nietrafne bo nie mam zbyt dużego Amigowego doświadczenia :D

5. Marzenie - Walker - no w pokoju to mam taki jubel że by sie przydał odkurzacz (i tak jest ale Malinowi się przeciez nic nie chce :D )
[#18] Re: Andrzejkowe wróżby
Ogólnie: A3000



Potem: CD32, A1200, A500, CDTV.



Szczególnie znaczenia przypisane jednej i drugiej "kompaktowej czarnej rozpaczy" mnie rozbawiły. :)
[#19] Re: Andrzejkowe wróżby
Hehe dzięki SOE dostałem same klasyki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem